Blog Site

Design September-October 2014

13. září 2014 v 17:14 | Katka
Máme skoro polovinu září za sebou, a tak přichází i nový design. Nevím proč jsem zvolila
zrovna takhle tmavou, ale je to možná tím, jak na mě působí venkovní počasí.
Chtěla jsem zkusit něco jiného, než co tu bylo doposud, což se mi takřka podařilo :D Popravdě
mi to příjde poněkud prázdné okolo Vanessy, takže možná ještě nějaké fotky tam dopřidám ;)

Jinak se moc omlouvam za malou aktivitu, ale poslední dobou není moc času a bohužel žádné novinky..
Proto sem budu nejspíš přidávat starší fotky Van a fotky dětí (její dcera Lily-Rose zrovna natáčí
s Johnnym Deppem film, takže fotky určo budou:))
Přeji hezký zbytek dne, Katka:))

Nový design

8. srpna 2014 v 20:14 | Katka
Tak jsem se rozhodla, že změním design.. :) Ten, co tu byl předtím, tady byl víc než rok, tak jsem si řekla, že by to chtělo nějakou příjemnou změnu. Popravdě se mi do toho moc nechtělo, protože jsem už dlouho nic takového nedělala.. :D
Vzhledem k tomu, že máme takové hezké slunečné počasí, udělala jsem letná design, který tady nechám až do konce září. Použila jsem fotky z minulého roku, a to proto, že se mi tento Vanessy photoshoot moc líbí.. :)
....Katka

Blog znovu ožije! :))

4. srpna 2014 v 17:23 | Katka
Ahoj!
Po dlouhé odmlce se opět hlásím, že blog rozjíždím :-). Omlouvám se, že jsem před tím rokem a půl (týjo, to je doba :D) nedala o sobě vědět, že končím. Udělala jsem to proto, že mi to přestalo bavit, nebyl na to takový čas ani chuť.
A proč jsem se tedy vrátila? Protože jsem se nedávno rozhodla, že se podívám na svůj blog a když jsem uviděla, kolik jsem tady udělala práce, tak jsem si řekla, že to tady znovu rojedu :-).
Chvilku to ale potrvá, jelikož ještě nemám stáhlé všechny fotky, články..., ale jakmile to udělám, blog opět ožije :). Asi tady nebudu přidávat články každý den, jen podle času a nálady..ale budu se snažit, co nejčastěji ;).
Katka

Nový dess

7. září 2013 v 21:53 | Katka
Máme tu nový měsíc a s ním i školu, takže jsem se rozhodla i pro nový dess.
Jelikož venku není už tak hezky, jako o prázdninách, zvolila jsem hnědou barvu. S dessigm jsem si moc ráce nedala, je opět jednoduchý a použila jsem krásné fotky od Maxe Cardeliho. Dess asi nebudu měnit opět za měsíc, ale asi až v listopadu :-).
Internet už nám tak nějak jde, takže se tu budu pokoušet být, co nejčastěji.

Jinak, chtěla jsem Vám popřát mnoho štěstí a úspěchů v novém školním roce :-). A pokud jste v prváku jako já, tak držim palce! :o)
... Katka

Omluva

4. září 2013 v 16:32 | Katka
Ahoj všem,
omlouvám se za neaktivitu, ale internet pořád nejde. Teď jsem v knihovně, takže jsem se sem nachvíli dostala :-). Bohužel času moc nemám, takže jsem Vám chtěla napsat, co se mnou je. Omlouvám se všem návštěvníkům tohoto blogu a hlavně taky SB. Doufám, že se to brzy spraví a půjde to - určitě se ozvu :-D.
Děkuji za pochopení.

Katka

Nový dess (srpen/2013)

10. srpna 2013 v 22:20 | Katka
První dessign na tomto blogu :-). Vím, není nic moc, ale nějak jsem vyšla ze cviku :-D. Použila jsem nové Vanessiny fotky z photoshootů, které se tu v následujích dnech také objeví.

... Katka

Wanna Be?

9. srpna 2013 v 18:23 | Katka
Pokud chcete se mnou spřátelit, tak prosím vyplňte toto:

1. Nick
2. Blog/Web
3. O kom (eventuelně o čem) máš blog?

Když se do týdne neozvu, neberu Vás :).
.... Katka

Welcome!:)

3. srpna 2013 v 22:25 | Katka
Ahoj!
Tak se po dlouhé době opět vracím sem, na blog. V této, dá se říci, "branži" jsem už bezmála 3 roky. Bohužel cca před půl rokem, nebo i dýl, mě to přestalo bavit, takže jsem si dala takovou menší odmlku od toho všeho. Dnes, 3.8.2013, se vracím do starých kolejí..

Přemýšlela jsem dlouho o čem budu mít blog a nakonec vyhrála opět Francouská zpěvačka Vanessa Paradis :-). Než se to tady pořádně rozjede novinkami, dám tenhle blog do pořádku, ale hlavně si musím sehnat nějaké ty fotky, aby bylo co přidávat:). Myslím, že blog by měl být cca do konce příštího týdne v provozu :-)).
... Katka
 
 

Reklama

Rubriky